INTENCJE MSZALNE W OKRESIE OD 13.05. DO 19.05.2019

PONIEDZIAŁEK     13.05.2019.

PACZYNA

ZA + SYNA JÓZEFA OLIWA W 2 ROCZ. ŚMIERCI, JEGO OJCA JULIANA I ZA ++ DZIADKÓW Z RODZIN DUFEK-OLIWA. MAJOWE.

MSZA FATIMSKA. MAJOWE.

WTOREK     14.05.           ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA APOSTOŁA

BYCINA

ZA ++ RODZICÓW ELŻBIETĘ I JANA BOMBA, MĘŻA STANISŁAWA, 3 SZWAGRÓW, + KLARĘ SZNAJDER ORAZ ZA ++ DZIADKÓW BOMBA-BLIDA-OGÓREK.

PACZYNA

ZA + MATKĘ EDELTRAUDĘ KLONEK, RODZICÓW RÓŻĘ I RYSZARDA GUTTMANN ORAZ ZA ++ Z POKREWIEŃSTWA. MAJOWE.

ŚRODA      15.05.

INTENCJA WOLNA. MAJOWE.

BYCINA

ZA + MĘŻA IZYDORA KOPIEŃSKI, JEGO RODZICÓW I RODZEŃSTWO, ZA ++ RODZICÓW ANNĘ I WILHELMA  STYPA ICH DZIECI, ZA + OFIARODAWCĘ FIGURY MB FATIMSKIEJ JÓZEFA PFLANZELT I ZA ++ Z POKREWIEŃSTWA KACHLER-STYPA-LAKSA ORAZ ZA ++ KSIĘŻY, KTÓRZY PRACOWALI W NASZEJ PARAFII. MAJOWE.

CZWARTEK    16.05.           ŚWIĘTO ROCZNICY POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA KATEDRALNEGO W GLIWICACH

BYCINA

ZA + MĘŻA I OJCA KAROLA STYPA W KOLEJNĄ ROCZNICĘ ŚMIERCI I ZA + O.P.ŻOKA. MSZA SZKOLNA. MAJOWE.

PACZYNA

DO BO I MB Z PODZIĘKOWANIEM ZA OTRZYMANE ŁASKI Z PROŚBĄ O DALSZE BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO I DAR ZDROWIA W RODZINIE BUDNIOK. MSZA SZKOLNA. MAJOWE.

PIĄTEK     17.05.              ŚWIĘTO ŚW. ANDRZEJA BOBOLI, PREZBITERA I MĘCZENNIKA, PATRONA POLSKI

BYCINA

MSZA ŚW. DZIĘKCZYNNA W INT. 88 ROCZNICY URODZIN PAWŁA BUCHTA.

BYCINA

KONCELEBRA: 1) O WIECZNĄ RADOŚĆ DLA ++ Z RODZINY DONDERA: DLA IZABELI, EDYTY, MARTY, ERNESTA, LEONA, ALBINA ORAZ ZA DUSZE POTRZEBUJĄCE POMOCY. 2) ZA ++ RODZICÓW JANA I MARIĘ KAŁUŻA, JÓZEFA I HELENĘ KAMIŃSKI, MĘŻA I OJCA ANDRZEJA SŁUPIŃSKIEGO I ZA JEGO ++ RODZICÓW. MAJOWE.

PACZYNA

ZA ++ RODZICÓW FRANCISZKA I ANNĘ SMOLKA, DOROTĘ I JÓZEFA DŁUBAK, MĘŻA KRZYSZTOFA DŁUBAK, BRATA JÓZEFA SMOLKA ORAZ ZA ++ DZIADKÓW. MAJOWE.

SOBOTA     18.05.

PACZYNA

DO BO I MB Z PODZIĘKOWANIEM ZA OTRZYMANE ŁASKI, Z PROŚBĄ O DALSZE BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO I ZDROWIE DLA WALDEMARA ZWIOREK Z OKAZJI 60 ROCZNICY URODZIN.

WYSTAWIENIE N.S. MAJOWE.

BYCINA

O RADOŚĆ WIECZNĄ DLA + JOACHIMA PIELA W DNIU JEGO 42 URODZIN. MSZA Z NIEDZIELI.

BYCINA

PO MSZY CHRZEST (PIOTR WOJTAŚ)

PACZYNA

DO KRÓLOWEJ MAJOWEJ I BOŻEGO MIŁOSIERDZIA Z PODZIĘKOWANIEM ZA OTRZYMANE ŁASKI I DAR ZDROWIA DLA IMGARDY KOCUR Z OKAZJI 85 ROCZ. URODZIN ORAZ O BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DLA CAŁEJ RODZINY A DLA MĘŻA GERHARDA O RADOŚĆ WIECZNĄ. MSZA Z NIEDZIELI.  MAJOWE.

NIEDZIELA       19.05.2019.          V NIEDZIELA WIELKANOCNA

PACZYNA

ZA MĘŻA I OJCA ANDRZEJA ZAJELSKI W 30 ROCZ. ŚMIERCI, RODZICÓW HENRYKĘ I JANA MACHURA, SIOSTRĘ ANNĘ WATAŁA, ++ TEŚCIÓW MAGDALENĘ I JANA ZAJELSKI I ZA ++ DZIADKÓW Z OBU STRON.

BYCINA

PIERWSZA ROCZNICA MSZY KOMUNIJNEJ.

PACZYNA

ZA + MĘŻA FRANCISZKA KAŁUŻA.

BYCINA

ZA + BERNARDA KUBAS. INT. MSZY ŚW. OD KOLEGÓW Z PRACY.

BYCINA

NABOŻEŃSTWO MAJOWE DLA CAŁEJ PARAFII.

OGŁOSZENIA

1. DZISIAJ ŚWIATOWY DZIEŃ MODLITW O POWOŁANIA, KTÓRY ROZPOCZYNA TYDZIEŃ MODLITW O POWOŁANIA DO SŁUŻBY W KOŚCIELE
  2. W PONIEDZIAŁEK (13 MAJA) WSPOMNIENIE MATKI BOSKIEJ FATIMSKIEJ. ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W NABOŻEŃSTWIE FATIMSKIM, DO ODPRAWIENIA PIĘCIU PIERWSZYCH SOBÓT MIESIĄCA JAKO WYNAGRODZENIA ZA GRZECHY POPEŁNIONE PRZECIW NIEPOKALANEMU SERCU NMP.
  3. W CZWARTEK (16 MAJA) – ROCZNICA POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA KATEDRALNEGO NASZEJ DIECEZJI.
  4. W PIĄTEK (17 MAJA) W SANKTUARIUM MB W LUBECKU NABOŻEŃSTWO DLA MŁODZIEŻY REJONU LUBLINIECKIEGO. POCZĄTEK O 19.30.
  5. W SOBOTĘ (18 MAJA) – DIECEZJALNA PIELGRZYMKA DZIECI MARYI DO SANKTUARIUM MB POKORNEJ W RUDACH (MSZA O 11.00).
  6. W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ (19 MAJA) W KATEDRZE W GLIWICACH – MSZA INAUGURUJĄCA OBCHODY METROPOLITALNEGO ŚWIĘTA RODZIN.
  7. MISJE ŚWĘTE W NASZEJ PARAFII BĘDĄ TRWAŁY OD 26 MAJA DO 2 CZERWCA WŁĄCZNIE. PROWADZIĆ JE BĘDĄ O. TEODOR Z O. LESZKIEM. OAJ SĄ FRANCISZKANAMI. PLAN REKOLEKCJI BĘDZIE PODANY W PÓŹNIEJSZYM TERMINIE. PROSIMY JEDNAK JUŻ TERAZ O CODZIENNĄ MODLITWĘ W INTNCJI NASZYCH PARAFIALNYCH MISJI.
  8. DZIĘKUJEMY KOLEJNYM RODZINOM ZA SPRZĄTANIE NASZYCH ŚWIĄTYŃ.