INTENCJE MSZALNE W OKRESIE OD 23.01.  DO 29.01.2023

PONIEDZIAŁEK     23.01.

BYCINA

ZA ZMARŁYCH RODZICÓW KLAUSA I HILDEGARDĘ DROBOSZ ORAZ ZA ZMARŁYCH Z POKREWIEŃSTWA Z RODZIN GROBOSZ – POLOCZEK.

WTOREK     24.01.         WSP.ŚW. FRANCISZKA SALEZEGO, BISKUPA I DOKTORA KOŚCIOŁĄ

BYCINA

DO BO I MB Z PODZIĘKOWANIEM ZA OTRZYMANE ŁASKI, Z PROŚBĄ O DALSZE BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO I DAR ZDROWIA W RODZINIE ERICHA I TERESY BUCHTA.

INTENCJA WOLNA

ŚRODA      25.01.             ŚWIĘTO NAWRÓCENIA ŚW. PAWŁA,  APOSTOŁA

BYCINA

MSZA ŚW W INENCJI  WSZYSTKICH ZMARŁYCH  NA BYCIŃSKIM CMENTARZU ORAZ ZA WSZYSTKICH  NASZYCH BLISKICH, KTÓRZY ZMARLI  POZA GRANICAMI  NASZEGO KRAJU.

CZWARTEK     26.01.    WSP. ŚW. BISKUPÓW TYMOTEUSZA I TYTUSA

PACZYNA

O DAR NIEBA DLA ZMARŁEJ RÓŻY MRZYGŁÓD W DNIU JEJ KOLEJNYCH ZIEMSKICH URODZIN, MĘŻA HENRYKA MRZYGŁÓD, DZIADKÓW ELŻBIETĘ I FRANCISZKA SZENDZIELORZ, DZIADKÓW MARCINA I JULIĘ MRZYGŁÓD, ZMARŁYCH Z POKREWIEŃSTWA Z RODZIN SZENDZIELORZ – MRZYGŁÓD ORAZ ZA ZMARŁĄ SIOSTRĘ ZAKONNĄ WILIBALDĘ BUREK.

PIĄTEK      27.01.

PACZYNA

ZA ZMARŁYCH RODZICÓW DOROTĘ I ERYKA EBISZ, BRATA ARNOLDA, SIOSTRĘ ROZWITĘ, ALFREDA JACEK, DZIADKÓW WILHELMA I ELŻBIETĘ EBISZ ORAZ ZA WSZYSTKICH ZMARŁYCH Z POKREWIEŃSTWA.

SOBOTA      28.01.           WSP. ŚW. TOMASZA Z AKWINU,  PREZBITERA I DOKTORA KOŚCIOŁA

PACZYNA

ZA ZMARŁEGO EUGENIUSZA SMUDA. MSZA ŚW. W 30 DZIEŃ PO ŚMIERCI.

BYCINA

ZA ZMARŁYCH RODZICÓW IGNACEGO I KLARĘ SOBEL, MĘŻA GINTRA STANICZEK, SZWAGRÓW RUDOLFA LEŚ, JÓZEFA I BERNARDA, ICH ZMARŁYCH RODZICÓW I ZA DUSZE W CZYŚĆCU CIERPIĄCE.

BYCINA

DO BO I MB Z PODZIĘKOWANIEM ZA OTRZYMANE ŁASKI, Z PROŚBĄ O DALSZE BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO I DAR ZDROWIA DLA MARII I JANA WYLEŻAŁEK Z OKAZJI 50 ROCZNICY SAKRAMENTU MAŁŻEŃSTWA, TAKŻE Z OKAZJI 75 ROCZNICY URODZIN ORAZ O BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO I ZDROWIE DLA CÓREK Z RODZINAMI.

ADORACJA NS.

BYCINA

MSZA ŚW. W INENCJI ZMARŁEGO MĘŻA I OJCA HENRYKA SOPAŁA W 1 ROCZNICĘ ŚMIERCI, SYNA RAFAŁA I ZA DUSZE W CZYŚĆCU CIERPIĄCE. MSZA Z NIEDZIELI.

PACZYNA

ZA ZMARŁYCH RODZICÓW JÓZEFA I GERTRUDĘ OGAZA, DZIADKÓW EMILA I MARTĘ KANDZIORA, MĘŻA FRANCISZKA JANOSZKA I ZA ZMARŁYCH Z POKREWIEŃSTWA Z RODZIN KANDZIORA – OGAZA – JANOSZKA. MSZA Z NIEDZIELI.

NIEDZIELA     29.01.      IV NIEDZIELA ZWYKŁA

PACZYNA

DO BO I MB Z PODZIĘKOWANIEM ZA OTRZYMANE ŁASKI, Z PROŚBĄ O DALSZE BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO I DAR ZDROWIA W RODZINACH GLOGOWSKI – PAŹDZIOR – GLOGOWSKI – TOMASIAK.

BYCINA

ZA ZMARŁYCH RODZICÓW KAROLA I HILDEGARDĘ BOMBA, PAWŁA I EMILIĘ MORCINEK ORAZ ZA ZMARŁYCH Z RODZIN BOMBA – MORCINEK – OCZKO – ŻUREK.

PACZYNA

DO BO I MB Z PODZIĘKOWANIEM ZA OTRZYMANE  ŁASKI, Z PROŚBĄ O DALSZE BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO I DAR ZDROWIA DLA WANESY PRYMULI Z OKAZJI 18 ROCZNICY URODZIN.

BYCINA

DO BO I MB Z PODZIĘKOWANIEM ZA OTRZYMANE ŁASKI, Z PROŚBĄ O DALSZE BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO I DAR ZDROWIA DLA INGRIDY IMIELA Z OKAZJI 80 ROCZNICY URODZIN ORAZ O BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DLA CAŁEJ RODZINY.

NIESZPORY NIEDZIELNE.

1. DZISIAJ NIEDZIELA SŁOWA BOŻEGO.
  2. W ŚRODĘ (25 STYCZNIA) – ŚWIĘTO NAWRÓCENIA ŚW. PAWŁA. NA MSZY ŚWIĘTEJ PO MODLITWIE PO KOMUNII BĘDZIE ODPRAWIONE NABOŻEŃSTWO O JEDNOŚĆ CHRZEŚCIJAN.
  3. BYŁY PROBOSZCZ GRZEGORZ WRODARCZYK CMF ORGANIZUJE PIELGRZYMKĘ DO FATIMY W DNIACH 19-25 CZERWCA. PRZELOT SAMOLOTEM. CENA 3500 ZŁ. WSZYSTKICH CHĘTNYCH PROSIMY O JAK NAJSZYBSZE SKONTAKTOWANIE SIĘ  Z  PROBOSZCZEM  G. WRODARCZYKIEM  OSOBIŚCIE LUB TELEFONICZNIE . NR DO PROBOSZCZA 609 214 503.
  4. SPOTKANIA GRUP DZIECIĘCYCH „ARMIA BOGA” I „ STRAŻNICY POKOJU” W SOBOTĘ (28 STYCZNIA). BYCINA O GODZ.10 W SALCE KOŚCIELNEJ. PACZYNA O GODZ. 11:15 NA PLEBANII.
  5. DZIĘKUJEMY KOLEJNYM RODZINOM ZA SPRZĄTANIE NASZYCH ŚWIĄTYŃ.