INTENCJE MSZALNE W OKRESIE OD 13.01 DO 19.01.2020

PONIEDZIAŁEK     13.01.

BYCINA

ZA + MĘŻA I OJCA JÓZEFA PIEROŃCZYK, BRATA ALFREDA, SIOSTRĘ MARIĘ, ++ DZIADKÓW Z OBU STRON I ZA + O. P. ŻOKA.

WTOREK     14.01.

MSZA W INT. 20 ROCZ. + O. P. ŻOKA

ŚRODA      15.01.

CZWARTEK    16.01.

BYCINA

ZA + EUGENIUSZA WANIEK. MSZA W 1 ROCZ.+.

PIĄTEK     17.01.             WSP. ŚW. ANTONIEGO, OPATA

BYCINA

MSZA W INT. UZDROWIEŃ I ZA RRR, DOPCJĘ DUCHOWĄ I APOSTOLAT MARGARETKA.

SOBOTA     18.01.

BYCINA

ZA + MĘŻA I OJCA KLAUSA GROBOSZ W KOLEJNĄ ROCZ. +, RODZICÓW GROBOSZ-POLOCZEK, ANTONIEGO GAWIN, HILDEGARDĘ I ADOLFA RYBARZ.

ADORACJA NS

BYCINA

DO BO I MB Z PODZIĘKOWANIEM ZA OTRZYMANE ŁASKI Z PROŚBĄ O DALSZE BOŻE BŁOG. I DAR Z DROWIA Z OKAZJI 50 ROCZ. URODZIN DLA BEATY BISKUPEK.. MSZA Z NIEDZIELI.

PACZYNA

ZA ++ RODZICÓW DOROTĘ I JANA ŚWIĘTEK, ANNĘ I ALOJZEGO NALEPA, ICH ++ RODZICÓW I ++ RODZEŃSTWO. MSZA Z NIEDZIELI

NIEDZIELA     19.01.       II NIEDZIELA ZWYKŁA

PACZYNA

MSZA ŚW. W INT. WSZYSTKICH, KTÓRZY PRZYJĘLI W TYM ROKU DUSZPASTERSKIE ODWIEDZINY KOLĘDOWE A TAKŻE ZA TYCH, KTÓRZY Z RÓŻNYCH WAŻNYCH PRZYCZYN KOLĘDY PRZYJĄĆ NIE MOGLI.

ZA PARAFIAN

BYCINA

ZA + JÓZEFĘ LAKSA W 10 ROCZ. +, RODZICÓW FRANCISZKĘ I AUGUSTYNA LAKSA, SYNA GERARDA, SZWAGRA WERNERA MUSIOŁ, TERESĘ LAKSA I ZA DUSZE OPUSZCZONE

NIESZPORY NIEDZIELNE

OGŁOSZENIA

1. NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO KOŃCZY OKRES NARODZENIA PAŃSKIEGO. OD PONIEDZIAŁKU I CZĘŚĆ OKRESU ZWYKŁEGO
  2. W PIĄTEK (17 STYCZNIA) DZIEŃ JUDAIZMU W KOŚCIELE KATOLICKIM W POLSCE.
  3. W SOBOTĘ (18 STYCZNIA) ROZPOCZYNA SIĘ TYDZIEŃ MODLITWY O JEDNOŚĆ CHRZEŚCIJAN, KTÓRY KOŃCZY SIĘ ŚWIĘTEM NAWRÓCENIA ŚW. PAWŁA.
  4. WSZYSTKIM PARAFIANOM Z PACZYNY DZIĘKUJEMY SERDECZNYM BÓG ZAPŁAĆ, ZA ŻYCZLIWE I MIŁE PRZYJĘCIE DUSZPASTERSKICH ODWIEDZIN KOLĘDOWYCH I ZA ZŁOŻONE PRZY TEJ OKAZJI OFIARY KOLĘDOWE.
  5. W TYM TYGODNIU DUŻO INTENCJI WOLNYCH. POLECAMY JE WASZEJ UWADZE I OFIARNOŚCI.
  6. DZIĘKUJEMY KOLEJNYM RODZINOM ZA SPRZĄTANIE NASZYCH ŚWIĄTYŃ.

NTENCJE MSZALNE W OKRESIE OD 20.01 DO 26.01.2020

PONIEDZIAŁEK     20.01.

ZA ++ MARIĘ I WERNERA BOMBA, ALOJZEGO BOMBA I ZA ++ Z RODZIN BOMBA-PASTERNAK

WTOREK     21.01.           WSP. ŚW. AGNIESZKI, DZIEWICY I MĘCZENNICY

BYCINA

W INT. KRĘGÓW RODZIN MB SZENSZTACKIEJ I W INT. WSZYSTKICH RODZIN Z NASZEJ PARAFII

ŚRODA      22.01.

CZWARTEK    23.01.

INTENCJA WOLNA

PIĄTEK     24.01.              WSP. ŚW. FRANCISZKA SALEZEGO, BISKUPA I DOKTORA KOŚCIOŁA

PACZYNA

DO MBN POMOCY O BOŻE BŁOG. I ZDROWIE Z OKAZJI 80 ROCZ. URODZIN DLA RÓŻY SMOLKA A DLA JEJ MĘŻA JÓZEFA O RADOŚĆ WIECZNĄ

SOBOTA     25.01.            ŚWIĘTO NAWRÓCENIA ŚW. PAWŁA, APOSTOŁA

ZA PARAFIAN

BYCINA

DO BO I MBN POMOCY Z PODZIĘKOWANIEM ZA OTRZYMANE ŁASKI Z OKAZJI 65 ROCZ. ŚLUBU, Z PROŚBĄ O DALSZE BOŻE BŁOG. I ZDROWIE DLA TERESY I ERICHA BUCHTA ORAZ O BOŻE BŁOG. DLA CAŁEJ RODZINY.

ADORACJA NS

NIEDZIELA     26.01.       III NIEDZIELA ZWYKŁA

PACZYNA

O ŻYCIE WIECZNE W NIEBIE DLA RÓŻY MRZYGŁÓD W DNIU JEJ 98 URODZIN ORAZ O DAR NIEBA I ŻYCIE WIECZNE DLA JEJ MĘŻA HENRYKA MRZYGŁÓD, ZA ICH ++ RODZICÓW MARCINA I JULIĘ MRZYGŁÓD, ++ ELŻBIETĘ I FRANCISZKA SZENDZIELORZ , ++ Z RODZIN MRZYGŁÓD-SZENDZIELORZ-BUREK, ++ TEŚCIÓW EMMĘ , MARIANA KOCIELIŃSKI ORAZ + JANINĘ FIUK-KOCIELIŃSKĄ.

BYCINA

ZA ++ RODZICÓW OTYLIĘ I HENRYKA FULCZYK, MATKĘ TERESĘ  W 1 ROCZ. +, DZIADKÓW Z OBU STRON I WSZYSTKICH ++ Z RODZIN FULCZYK-ŻUREK-PIECZKO-KIJAS.

PACZYNA

ZA + MĘŻA HENRYKA KLAKA, RODZICÓW ANNĘ I JANA SZENDZIELORZ, EMMĘ I PIUSA KLAKA ORAZ ZA ++ RODZEŃSTWO.

BYCINA

ZA + OJCA KAROLA BOMBA, RODZICÓW EMILIĘ I PAWŁA MORCINEK, DZIADKÓW JÓZEFA I MARIĘ BOMBA, IGNACEGO I JADWIGĘ OCZKO ORAZ ZA ++ Z RODZIN MORCINEK-KULPOK

NIESZPORY NIEDZIELNE

OGŁOSZENIA

1. WE WTOREK (21 STYCZNIA) – DZIEŃ BABCI, A W ŚRODĘ (22 STYCZNIA) – DZIEŃ DZIADKA.
  2. W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ (26 STYCZNIA) – ŚWIATOWY DZIEŃ CHORYCH NA TRĄD
  3. W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ (26 STYCZNIA) – NIEDZIELA SŁOWA BOŻEGO USTANOWIONA PRZEZ PAPIEŻA FRANCISZKA
  4. W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ (26 STYCZNIA) – DZIEŃ ISLAMU W KOŚCIELE KATOLICKIM W POLSCE.
  5. W TYM TYGODNIU SPORO INTENCJI WOLNYCH. POLECAMY JE WASZEJ UWADZE I OFIARNOŚCI.
  6. WSZYSTKIM PARAFIANOM Z BYCINY ZA ŻYCZLIWE I MIŁE PRZYJĘCIE DUSZPASTERSKICH ODWIEDZIN KOLĘDOWYCH I ZA ZŁOŻONE PRZY TEJ OKAZJI OFIARY DZIĘKUJEMY SERDECZNYM BÓG ZAPŁAĆ.
  7. W NIEDZIELĘ (9 LUTEGO) W RAMACH HOMILII NA MSZACH ŚWIĘTYCH -  SPRAWOZDANIE ZA ROK 2018 (ZALEGŁE Z PRZYCZYN DŁUGOTRWAŁEJ CHOROBY) I ZA ROK 2019.
  8. DZIĘKUJEMY KOLEJNYM RODZINOM ZA SPRZĄTANIE NASZYCH ŚWIĄTYŃ