INTENCJE MSZALNE W OKRESIE OD 22.02.  DO 28.02.2021

PONIEDZIAŁEK     22.02.   ŚWIĘTO KATEDRY ŚW. PIOTRA, APOSTOŁA.

WTOREK     23.02.

BYCINA

ZA + MĘŻA I OJCA WERNERA MUSIOŁ, JEGO RODZICÓW I  RODZEŃSTWO, FRANCISZKĘ I  AUGUSTA LAKSA, SYNA GERHARDA, JANA I FRANCISZKĘ LAKSA, ++ DZIECI: TERESĘ I JÓZEFĘ LAKSA I ZA ++ KAPŁANÓW Z NASZEJ PARAFII.

PACZYNA

ZA ++ MARIĘ I JANA PYSIK, HERBERTA I JOACHIMA JAGŁA, RÓŻĘ I ALOJZEGO KOZUBIK I ZA ++ Z RODZIN: BOMBA – PYSIK – JAGŁA – KOZUBIK.

ŚRODA      24.02.

CZWARTEK    25.02.

BYCINA

ZA ++ RODZICÓW AGNIESZKĘ I JÓZEFA GROBOSZ, OJCA GERHARDA GRUCZA, SZWAGRÓW: WINCENTEGO, PIOTRA I BERNARDA, CIOCIĘ CECYLIĘ, MAGDALENĘ WITKOWSKĄ, ++ DZIADKÓW I ZA ++ Z POKREWIEŃSTWA.

PACZYNA

O DAR NIEBA DLA + WERONIKI BARCZ ORAZ RODZICÓW URSZULI I MANFREDA. MSZA ŚW. OFIAROWANA OD SĄSIADÓW.

PIĄTEK     26.02.

BYCINA

INTENCJA WOLNA. DROGA KRZYŻOWA. PROWADZĄCY -  MINISTRANCI. WYPOMINKI.

PACZYNA

ZA ++ RODZICÓW ŁUCJĘ I ANTONIEGO SZAFRANEK, MONIKĘ I WILHELMA OBRUŚNIK, MARIĘ BARON, PAWŁA SZAFRANEK, BRACI: JANA, ERNESTA I ALFREDA, DZIADKÓW Z RODZIN: KAPICA – SZAFRANEK – OBRUŚNIK I ZA ++ Z POKREWIEŃSTWA. DROGA KRZYŻOWA. PROWADZĄCY – MINISTRANCI. WYPOMINKI.

SOBOTA     27.02.

ADORACJA NS

BYCINA

ZA + MĘŻA BERNARDA WYCISK. MSZA ŚW. W 4 ROCZNICĘ ŚMIERCI. MSZA Z NIEDZIELI.

PACZYNA

INTENCJA WOLNA. MSZA Z NIEDZIELI.

NIEDZIELA     28.02.         II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU.

PACZYNA

ZA + MĘŻA HERBERTA WYŻGOŁ, RODZICÓW ANTONIEGO I ANNĘ STYPA, JANA I JOANNĘ WYŻGOŁ, BRATA JANA STYPA, DZIADKÓW Z OBU STRON, ++ Z POKREWIEŃSTWA Z RODZIN: STYPA – WYŻGOŁ – KANDZIORA I ZA DUSZE OPUSZCZONE.

BYCINA

ZA + MĘŻA I OJCA REINHOLDA BRZANK. MSZA ŚW.  W PIERWSZĄ ROCZNICĘ ŚMIERCI.

PACZYNA

ZA ++ RODZICÓW WIKTORIĘ I KONSTANTEGO JAROSZ, MATKĘ CHRZESTNĄ MARIĘ ORAZ ZA ++ Z RODZINY JAROSZ.

ZA PARAFIAN.

PACZYNA

GORZKIE ŻALE Z KAZANIEM PASYJNYM.

BYCINA

GORZKIE ŻALE Z KAZANIEM PASYJNYM.

OGŁOSZENIA

1. ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W DROGACH KRZYŻOWYCH I GORZKICH ŻALACH, NA KTÓRE WIERNYCH SERDECZNIE ZAPRASZAMY. ZA UDZIAŁ W NABOŻEŃSTWIE GORZKICH ŻALI MOŻNA UZYSKAĆ ODPUST ZUPEŁNY.
  2. W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ (28 LUTEGO) - ZBIÓRKA DO PUSZEK NA POMOC DLA DZIECI W AFRYCE. ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ EPISKOPATU POLSKI.
  3. PRZYSTĘPUJĄCYCH W TYM ROKU DO SAKRAMENTU BIERZMOWANIA PROSZĘ O PRZYGOTOWANIE SIĘ DO EGZAMINU Z KATECHIZMU DLA BIERZMOWANYCH. TERMIN EGZAMINU ZOSTANIE PODANY NIEBAWEM Z TYGODNIOWYM WYPRZEDZENIEM.
  4. TERMIN SAKRAMENTU BIERZMOWANIA DLA OSÓB OCZEKUJĄCYCH (CHODZI O ZESZŁY ROK) NA TEN SAKRAMENT ZOSTANIE PODANY DO WIADOMOŚCI W NAJBLIŻSZYM CZASIE.
  5. LEKKO OPÓŹNIONE ROCZNE SPRAWOZDANIE ZOSTANIE PODANE DO WIADOMOŚCI NA KAŻDEJ MSZY ŚWIĘTEJ SIÓDMEGO MARCA (III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU).
  6. ZA TYDZIEŃ W NIEDZIELĘ (28 LUTEGO) TACA W BYCINIE BĘDZIE PRZEZNACZONA NA ZAKUP OLEJU OPAŁOWEGO NA ZIMĘ. Z GÓRY DZIĘKUJEMY ZA ZŁOŻONE NA TEN CEL OFIARY.
  7. W TYM TYGODNIU SPORO INTENCJI WOLNYCH. POWIERZAMY JE WASZEJ UWADZE I OFIARNOŚCI.
  8. DZIĘKUJEMY KOLEJNYM RODZINOM ZA SPRZĄTANIE NASZYCH ŚWIĄTYŃ.