INTENCJE MSZALNE W OKRESIE OD 23.05. DO 29.05.2022

PONIEDZIAŁEK       23.05.     DNI KRZYŻOWE.

BYCINA

DO BO I MB KRÓLOWEJ MAJOWEJ Z PODZIĘKOWANIEM ZA OTRZYMANE ŁASKI, Z PROŚBĄ O DLASZE BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO, ZDROWIE I DARY DUCHA ŚWIĘTEGO W RODZINIE STANICZEK. MAJOWE. DNI KRZYŻOWE.

BYCINA

ZA ZMARŁYCH EDELTRAUDĘ I IGNACEGO PRZYBYŁA, ANNĘ I MAKSYMILIANA LOPATA, MONIKĘ I FRANCISZKA WOLNY ORAZ ZA WSZYSTKICH ZMARŁYCH Z RODZIN PRZYBYŁA – LOPATA – WOLNY – FILA.

PACZYNA

ZA ZMARŁEGO MĘŻA I OJCA JERZEGO KRZYSZTYNIAK. MSZA SW. W KOLEJNĄ ROCZNICĘ JEGO ŚMIERCI ORAZ ZA JEGO ŻONĘ HELENĘ. MAJOWE. DNI KRZYŻOWE.

WTOREK     24.05.             WSP. NMP WSPOMOŻYCIELKI WIERNYCH. DNI KRZYŻOWE.

BYCINA

ZA PARAFIAN. MAJOWE. DNI KRZYŻOWE.

PACZYNA

ZA ZMARŁEGO MĘŻA HERBERTA KONIECZNY, RODZICÓW KLARĘ I JÓZEFA HALLEK, SIOSTRY EWELINĘ I ELFRYDĘ, ICH MĘŻÓW I ZA ZMARŁYCH Z POKREWIEŃSTWA HALLEK – KONIECZNY. MAJOWE. DNI KRZYŻOWE.

ŚRODA      25.05.               DNI KRZYŻOWE

BYCINA

INTENCJA WOLNA. MAJOWE. DNI KRZYZOWE.

PACZYNA

O DAR NIEBA DLA MĘŻA I OJCA WERNERA PAŹDZIOR, JEGO RODZICÓW, RODZEŃSTWO, SZWAGRÓW I SZWAGIERKI, RODZICÓW MARIĘ I STANISŁAWA SMOLIN I ZA ZMARŁYCH KSIĘŻY Z NASZEJ PARAFII. MAJOWE. DNI KRZYŻOWE.

CZWARTEK     26.05.      WSP. ŚW. FILIPA NERI, PREZBITERA. DZIEŃ MATKI

PACZYNA

O WSZELKIE POTRZEBNE ŁASKI I BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DLA WSZYSTKICH MATEK W PACZYNIE.

BYCINA

O WSZELKIE POTRZEBNE ŁASKI I BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DLA WSZYSTKICH MATEK W BYCINIE.

BYCINA

INTENCJA WOLNA. MSZA SZKOLNA. MAJOWE.

PACZYNA

ZA ZMARŁĄ MAMĘ ANTONINĘ SOPAŁA, DZIADKÓW GERTRUDĘ I EMILA KOWOL, KLARĘ SOPAŁA, RODZICÓW HELENĘ I FRANCISZKA STOLARCZYK, ZA ZMARŁYCH Z POKREWIEŃSTWA ORAZ ZA DUSZE OPUSZCZONE. MSZA SZKOLNA. MAJOWE.

PIĄTEK      27.05.               ROZPOCZĘCIE NOWENNY DO DUCHA ŚWIĘTEGO

BYCINA

ZA ZMARŁEGO DARIUSZA SZMATLOK W KOLEJNĄ ROCZNICĘ ŚMIERCI, RODZICÓW I DZIADKÓW ORAZ ZA DUSZE W CZYŚĆCU CIERPIĄCE. MAJOWE. NOWENNA DO DUCHA ŚW.

PACZYNA

ZA ZMARŁĄ RÓŻĘ NALEPA. MSZA OFIAROWANA OD SĄSIADÓW Z TEJ SAMEJ ULICY. MAJOWE. NOWENNA DO DUCHA ŚW.

SOBOTA      28.05.              WIGILIA UROCZYSTOŚCI WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

PACZYNA

CHRZEST MAKSYMILIANA ŁUKASZA RADOŃ. (KAPLICA DOMOWA)

BYCINA

MSZA ŚW. INTENCJA BĘDZIE DONIESIONA. ŚWIĘTO OSP BYCINA. MSZA Z NIEDZIELI.

BYCINA

INTECJA WOLNA. MSZA Z NIEDZIELI.

PACZYNA

DO BO I MB Z PODZIĘKOWANIEM ZA OTRZYMANE ŁASKI, Z PROŚBĄ O DALSZE BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO I DAR ZDROWIA DLA JADWIGI MIKOSCH Z OKAZJI 80 ROCZNICY URODZIN ORAZ O BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DLA DZIECI Z RODZINAMI. MSZA Z NIEDZIELI. MAJOWE. NOWENNA DO DUCHA ŚW.

PACZYNA

ZA ZMARŁYCH RODZICÓW: DOROTĘ I JANA ŚWIĘTEK, ANNĘ I ALOJZEGO NALEPA ORAZ ZA ICH ZMARŁYCH RODZICÓW I RODZEŃSTWO. MSZA Z NIEDZIELI. MAJOWE. NOWENNA DO DUCHA ŚW.

NIEDZIELA     29.05.       NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

PACZYNA

O DAR NIEBA DLA ZMARŁYCH ALICJI I WERNERA SMYCZEK, KRYSTYNY I BRONISŁAWA FLAK, RODZICÓW HELENY I  JÓZEFA PIETRZYK, DZIADKÓW I KREWNYCH Z RODZIN SMYCZEK – JEGLORZ – PIETRZYK – KACHLER I ZA DUSZE W CZYŚĆCU CIERPIĄCE.

BYCINA

ZA ZMARŁEGO MĘŻA I OJCA RUDOLFA KUCZMERA NA PAMIĄTKĘ 70 ROCZNICY URODZIN, RODZICÓW JANA I GERTRUDĘ KUCZMERA, GERHARDA I HELENĘ KANDZIORA, SIOSTRĘ MARIĘ PIECUCH, SZWAGIERKĘ EDELTRAUDĘ, SZWAGRA JÓZEFA SZCZUDLEK, DZIADKÓW Z OBU STRON, ZMARŁEGO KAROLA STYPA I ZA ZMARŁYCH Z POKREWIEŃSTWA Z RODZIN KUCZMERA – KANDZIORA.

PACZYNA

ZA ZMARŁYCH RODZICÓW HELENĘ I ENGELBERTA SOPALLA, SYNA MARKA, ZMARŁYCH Z POKREWIEŃSTWA Z RODZIN FURTAN – SOPALLA – KANDZIORA – RODOŃ - STĘPIEŃ I ZA DUSZE OPUSZCZONE.

BYCINA

DO BO I MB Z PODZIĘKOWANIEM ZA OTRZYMANE ŁSKI, Z PROŚBĄ O DALSZE BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO I DAR ZDROWIA DLA DANIELA LANGER Z OKAZJI 1 ROCZNICY URODZIN ORAZ O BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DLA RODZICÓW I RODZICÓW CHRZESTNYCH.

PACZYNA

NABOŻEŃSTWO MAJOWE I NOWENNA DO DUCHA ŚW.  DLA CAŁEJ PARAFII.

OGŁOSZENIA

1. W TYM TYGODNIU W PONIEDIAŁEK, WTOREK I W ŚRODĘ DNI KRZYŻOWE. KOŚCIÓŁ MODLI SIĘ O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DLA PRACUJĄCYCH W ROLNICTWIE, BŁAGA O DOBRE URODZAJE, PAMIĘTA O TYCH, KTÓRZY CIERPIĄ GŁÓD, PROSI O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO BOŻE W KAŻDEJ LUDZKIEJ PRACY.
  2. W CZWARTEK (26 MAJA) DZIEŃ MATKI.
  3. OD PIĄTKU (27 MAJA) – NOWENNA PRZED UROCZYSTOŚĆIĄ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO.
  4. W PRZYSZŁĄ SOBOTĘ W BYCINIE O GODZ. 15:00 NIE BĘDZIE ADORACJI NS.
  5. W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ (29 MAJA) – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO
  6. W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ (29 MAJA) – PIELGRZYMKA MĘŻCZYZN I MŁODZIEŃCÓW DO PIEKAR ŚLĄSKICH.
  7. W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ TACA W BYCINIE BĘDZIE PRZEZNACZONA NA ZAKUP OLEJU OPAŁOWEGO NA ZIMĘ. WIEMY JAKIE SĄ AKTUALNIE TRUDNOŚCI PRZEDE WSZYSTKIM CENOWE, WIĘC W IMIENIU RADY PARAFIALNEJ I SWOIM WŁASNYM PROSZĘ O NIECO HOJNIEJSZE OFIARY.
  8. RADY KOŚCIELNE – PACZYNA. W WYNIKU PRZESZKÓD OBIEKTYWNYCH – NIE UDAŁO SIĘ ZE WSZYSTKIMI KANDYDATAMI PRZEPROWADZIĆ INDYWIDUALNYCH ROZMÓW DOTYCZĄCYCH PRZYJĘCIA Z WYBORU DO RAD KOŚCIELNYCH. STĄD OGŁOSZENIE RAD KOŚCIELNYCH NASTĄPI W PRZYSZŁYM  TYGODNIU NA MSZACH NIEDZIELNYCH.
  9. KOREKTA DO OFIARY ZŁOŻONEJ NA ZMARŁEGO OJCA P. MORCIŃCA . DOTYCZY PACZYNY. W ZESZŁYM TYGODNIU PODAŁEM, ŻE OFIARA NA POMNIK ZOSTAŁA ZŁOŻONA W WYSOKOŚCI 1400. OPRÓCZ TEJ OFIARY ZAMÓWIONO DWIE MSZE ŚWIĘTE PO 200 ZŁ KAŻDA. ORAZ ZAKUPIONO WIENIEC POGRZEBOWY ZA SUMĘ 300 ZŁ. CAŁKOWITA OFIARA WYNISŁA 2100 ZŁ.
  10. DZIĘKUJEMY KOLEJNYM RODZINOM ZA SPRZĄTANIE NASZYCH ŚWIĄTYŃ.