INTENCJE MSZALNE W OKRESIE OD 20.09. DO 26.09.2021

PONIEDZIAŁEK      20.09.    WSP. ŚW. MĘCZENNIKÓW ANDRZEJA KIM TAEGON, PREZBITERA, PAWŁA CHONG HASANG I

TOWARZYSZY.

PACZYNA

ZA ZMARŁĄ IZABELĘ SOPAŁA. MSZA ŚW. OFIAROWANA OD PRZYJACIÓŁ Z PACZYNY.

WTOREK     21.09.           ŚWIĘTO ŚWIĘTEGO MATEUSZA APOSTOŁA I EWANGELISTY

BYCINA

MSZA CHRZCIELNA. PAULINA SPYRKA.

PACZYNA

ZA ZMARŁYCH RODZICÓW GINTRA I RENATĘ NAMYŚLIK, DZIADKÓW Z RODZIN NAMYŚLIK – MIKOSZ, ZMARŁĄ WALERIĘ MRZYGŁÓD ORAZ ZA ZMARŁYCH Z RODZIN MALIK – PLACZEK.

ŚRODA     22.09.

BYCINA

DO BO I MB Z PODZIĘKOWANIEM ZA OTRZYMANE ŁĄSKI Z PROŚBĄ O DALSZE BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO I DAR  ZDROWIA DLA  JOACHIMA I IZABELI TKOCZ Z OKAZJI 25 ROCZNICY ŚLUBU.

CZWARTEK     23.09.      WSP. ŚW. PIO Z PIETRELCINY, PREZBITERA

BYCINA

INTENCJA WOLNA. MSZA SZKOLNA.

PACZYNA

ZA ZMARŁYCH ANNĘ I JÓZEFA STYPA, ICH RODZICÓW I RODZEŃSTWO ORAZ ZA ZMARŁYCH Z POKREWIEŃSTWA. MSZA SZKOLNA.

PIĄTEK     24.09.

SOBOTA      25.09.

PACZYNA

DO BO I MB Z PODZIĘKOWANIEM ZA OTRZYMANE ŁASKI, Z PROŚBĄ O DALSZE BOŻĘ BŁOGOSŁAWIEŃSTWO I DAR ZDROWIA DLA SYLWI KASPERCZYK Z OKAZJI URODZIN. MSZA Z NIEDZIELI.

ADORACJA NS.

BYCINA

ZA ZMARŁEGO MĘŻA I OJCA JÓZEFA PIEROŃCZYK, ZMARŁYCH RODZICÓW Z RODZIN  PIEROŃCZYK – IMIELA, ZMARŁEGO BRATA ALFREDA, ZMARŁYCH DZIADKÓW  Z OBU STRON  I ZA ZMARŁEGO  O. P. ŻOKA. MSZA ZNIEDZIELI.

PACZYNA

ZA ZMARŁEGO ERNESTA KOZUBIK, ZMARŁYCH Z POKREWIEŃSTWA Z RODZIN KOZUBIK – GAWLIK I ZA ZMARŁYCH KAPŁANÓW, KTÓRZY PRACOWALI W NASZEJ PARAFII. MSZA ZNIEDZIELI.

NIEDZIELA     26.09.       XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

PACZYNA

ZA TEODOZJĘ I JANA, ABY DOBRY BÓG ZACHOWAŁ  ICH  W  ZDROWIU, OTACZAŁ  ICH SWOJĄ OPIEKĄ I BŁOGOSŁAWIŁ  NA DALSZE  LATA ŻYCIA.

BYCINA

ZA ZMARŁYCH RODZICÓW ANIELĘ I GERHARDA GOLA, OJCA JANA SUCHANEK, SZWAGRA FRANCISZKA MACALA, KRZYSZTOFA STROKA, JADWIGĘ I HERBERTA KUROPKA, JÓZEFA I MARTĘ SMYCZEK, KLARĘ MIKOSZ I ZA ZMARŁYCH Z POKREWIEŃSTWA Z RODZIN GOLA – SUCHANEK – PLACHETKA – BUCHTA.

INTENCJA MA BYĆ DONIESIONA

BYCINA

DO BO Z PODZIĘKOWANIEM ZA OTRZYMANE ŁASKI, Z PROŚBĄ O DALSZE BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO, DAR ZDROWIA I OPIEKĘ MB DLA ROCZNEGO DZIECKA KAMILA POLOKA.

NIESZPORY NIEDZIELNE.

PO NIESZPORACH CHRZEST ŚWIĘTY. MIŁOSZ HLUCHNIK.

1. DZISIAJ ŚWIATOWY DZIEŃ ŚRODKÓW SPOŁECZNEGO PRZRKAZU.
  2. W SOBOTĘ (25 WRZEŚNIA) – PIELGRZYMKA ROWERZYSTÓW DO SANKTUARIUM MB POKORNEJ W RUDACH (MSZA O GODZ. 11:00).
  3. W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ (26 WRZEŚNIA) – ŚWIATOWY DZIEŃ MIGRANTA I UCHODŹCY.
  4. W TYM TYGODNIU SPORO INTENCJI WOLNYCH. POLECAMY JE WASZEJ UWADZE I OFIARNOŚCI.
  5. DZIĘKUJEMY KOLEJNYM RODZINOM ZA SPRZĄTANIE NASZYCH ŚWIĄTYŃ.